> Prvašići
Prvašići

Upis u prvi razred

Autor: Sanja Gjurčević, 2. 3. 2021.

Poštovani roditelji budućih školskih obveznika,

informiramo Vas da su obavijesti vezane za provedbu upisa u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2021./2022., objavljene na mrežnim stranicama Gradskog ureda za obrazovanje na poveznici https://www.zagreb.hr/upisi/528
Informacije o procesu upisa u prvi razred Osnovne škole Julija Klovića objavljivat ćemo  na mrežnim stranicama OŠ Julija Klovića.

Za liječnički pregled budućih prvašića treba se javiti nadležnom školskom liječniku, Dom zdravlja Zagreb – Zapad (Albaharijeva ulica bb)  putem poveznice terminko.hr.

Testiranje djece u školi može se obaviti utorkom od 10 do 12 sati i srijedom od 15 do 17 sati. Vrši se neovisno o prethodno provedenom liječničkom pregledu.

Za sve informacije možete se obratiti stručnoj službi OŠ Julija Klovića putem e-maila ili telefonom.

Poveznice na:

1.Obrazac zahtjeva za prijevremeni upis u prvi razred osnovne škole
2. Obavijest o upisu djece u I. razred osnovne škole za školsku godinu 2021.-2022. na području Grada Zagreba
3. Raspored pregleda djece za upis u I. razred osnovne škole za školsku godinu 2021.-2022. na području Grada Zagreba

4.  Zahtjev za upis u drugu osnovnu školu izvan upisnog područja

Upisno područje OŠ Julija Klovića čine ulice:

Bakarska ul., Baščanska ul., Bilajska ul., Blagajska ul., Bobovačka ul., Bočačka ul., Bribirska ul., Brinjska ul., Bužimska ul., Cernička ul., Cetingradska ul. broj 46, Cetingradska ul. od broja 1 do 31 i od broja 2 do 34, I Crikvenička ul., II Crikvenička ul., Čapljinska ul., Dobojska ul., Drenovačka ul., Drežnička ul., Drivenička ul., Dužice, Garićgradska ul., Glamočka ul., Gorjanska ul., Grobnička ul., Gvozdanska ul., Hreljinska ul., Iločka ul., Kamengradska ul., Ključka ul., Kraljevička ul., Maglajska ul., Modruška ul.,  Mužinska ul.,  Nehajska ul., Nova cesta od broja 103 do 151 i od broja 102 do 166/1, Ostrovička ul., Ostrožačka ul., Ozaljska ul. od broja 1 do 29, Park stara Trešnjevka, Počiteljska ul., Savska cesta od broja 58 do 108, , Severinska ul., Slunjska ul., Sokolgradska ul., Splitska avenija, Srebrenička ul, Šarengradska ul., Šetalište Jurija Gagarina,  Tešanjska ul., Tratinska ulica od broja 1 do 79, Trešnjevački trg, Trg Nevenke Topalušić, Tribaljska ul,, Trsatska ul., Tržačka ul., Udbinska ul., Ulica Florijana Andrašeca, Ulica grada Vukovara od broja 3 do 23 i od broja 14 do 20, Višegradska ul., Vrandučka ul., II Vrandučka ul., Zadarska ul. od broja 2 do 8, Zagrebačka avenija kbr. 2, Zvonigradska ul., Zvornička ul.

Za roditelje / skrbnike djece izvan upisnog područja OŠ Julija Klovića

Roditelji djece koja nemaju prijavljeno boravište ili prebivalište na upisnom području OŠ Julija Klovića, a žele upisati dijete u našu školu, pregled će obaviti u školi kojoj pripadaju prema upisnom području, a u našu školu trebaju poslati ispunjenu Molbu za upis djeteta izvan upisnog područja  u kojoj će navesti razloge upisa u našu školu.

Molba mora sadržavati sve relevantne podatke o djetetu i roditelju/skrbniku kako bi škola mogla kontaktirati i dogovoriti informativni razgovor s roditeljem/skrbnikom i djetetom.