Dragi učenici!

Na  početku nove školske godine želim da vam i ova školska godina bude sretna i uspješna, da redovitim, savjesnim učenjem i zalaganjem ostvarite još bolje rezultate nego lani.

Pozivam vas da se u školi i izvan nje kulturno ponašate. U ovoj školi sva djeca su prijatelji. Međusobno su dobronamjerni, tolerantni, pomažu jedni drugima.

Naši učenici razmišljaju i ponašaju se pozitivno, slušaju savjete svojih roditelja i učitelja. Sve navedeno  je preduvjet za postizanje  željenih ciljeva u životu!

Kao što znate, ova škola pripada skupini škola koje provode UNICEF-ov program „Stop nasilju u školama“!  Prema tome, neprimjereno ponašanje je neprihvatljivo!

Molim da sa svojim razrednicima proučite školski Kućni red te da ga se pridržavate.

Zahvaljujući Gradu Zagrebu, danas su vas na klupama dočekali besplatni udžbenici, a razrednici su vam, u okviru programa školskih odora, podijelili i papuče.

Iz godine u godinu škola nam je sve ljepše uređena i opremljena. Kao što ste opazili, tijekom ljeta smo uredili prostor prilaz ispred ulaza u školu, napravili vatrogasni pristup. Za učenike razredne nastave postavili smo 200 ormarića, a učenike predmetne nastave dočekat će šest novih interaktivnih ploča te 20-ak novih računala u učionici informatike.

Izuzetno je važno da čuvamo inventar škole, da se svi domaćinski odnosimo prema inventaru škole - kao  da smo u vlastitom stanu ili kući!  Jer,  škola i jest vaš drugi dom!

Kao i zadnjih nekoliko godina, svi razredi osim četvrtih rade u jutarnjoj smjeni.

Zbog nedostatka prostorija i ove školske godine dva četvrta  razreda će raditi u smjenama, a jedan će stalno biti u međusmjeni.

Školska kuhinja počinje s radom već od 4. rujna za razrednu nastavu, a od idućeg ponedjeljka doručak će moći uzimati i učenici viših razreda,

Neka nam svima ova školska godina bude lijepa, ugodna, sretna i uspješna!

Zagreb, 3. rujna 2018.                                          Ravnatelj: Ivo Kljajo, prof.